Menu
Krále Jiřího 991/1, Karlovy Vary, Česká republika
+420 355 329 111 info@villaritter.com
M
Stravování

Teplota přípravy pokrmů pouze do 42°C

Výživa plná zdraví

Rozmanitý jídelníček je ve Ville Ritter založen na Vitariánské stravě (upravené jen do 42 °C). Taková příprava pokrmů umožňuje, aby se v nich zachovaly životodárné enzymy, vitamíny a minerály ve své přirozené podobě a navíc jednotlivé složky stravy neztrácely svou přirozenou svěží chuť a vůni.

Naše útulná restaurace je k dispozici hotelovým hostům i veřejnosti. Tým kuchařů Vital hotelu Villa Ritter připravuje pokaždé skvělé a bohaté menu, které využívá suroviny a čerstvé produkty od těch nejlepších místních a evropských dodavatelů. Bylinky k dochucení jídel pak pocházejí přímo z naší vlastní zahrádky.

Máte-li speciální dietní požadavky nebo trpíte-li alergií na určité jídlo či ingredienci, naši kuchaři Vám ochotně vyjdou vstříc. Dle přání připraví pokrm v rámci RAW stravy podle Vašich představ, neváhejte se proto na nás obrátit.

Součástí vhodného stravovacího režimu je i dostatek tekutin. Přirozeně v něm hraje významnou roli léčivá karlovarská minerální voda, nabízíme vám však i další alternativy.

Živá strava, jinak známá pod označením RAW je nositelem živého, enzymatického potenciálu, který v dnešní praktikované stravě většinou chybí.

Teplota přípravy do 42°C

Suroviny z BIO farem

Ručně sbírané čajové byliny

Nejlepší místní dodavatelé

Voda z islandského ledovce

Naše restaurace je otevřená pro veřejnost i hotelové hosty každý den. Těšíme se na vaši návštěvu

Otevírací doba restaurace

8:00 – 19:00