Menu
Krále Jiřího 991/1, Karlovy Vary, Česká republika
+420 355 329 111 info@villaritter.com
M
Procedury

V prostředí našeho Vital hotelu Villa Ritter Vám nabízíme širokou škálu procedur, které pomohou ozdravit Váš organismus. Kromě těch, které jsou samozřejmou součástí léčebných programů v mnoha lázeňských městech, máme pro Vás připraveny i takové, které jsou nejen v Karlových Varech, ale dokonce i v celé České republice zcela unikátní.

Seznam procedur prováděných v hotelu a tvořících součást pobytového balíčku*
*předepsané lékařem

Přístrojová lymfodrenáž (nohy a (nebo) ruce)
Inhalace
Klystýr
Monitorové čištění střev (hydrokolonoterapie)
Užívání preparátů s cílem normalizace střevní flory
Užívání bylinkových čajů
Masáže
Zalmanovy koupele
Peeling těla
Výplach nosu
Detoxikační zábaly (talasoterapie)
Sauna
Fytosauna
Fyzioterapeutické procedury
Dechová gymnastika
Gravitační vlnová gymnastika
Meditace

Často kladené otázky:

Nechtěla bych podstoupit Hydrokolonoterapii / klystýr. Je nezbytná, nebo mohu tuto proceduru odmítnout?

Ne, tyto procedury nejsou nutné. Lékař Vám je může nabídnout až po diagnostice Vašeho organismu. Ovšem bere také v úvahu přání klienta. V případě, že klient z nějakého důvodu nesouhlasí s procedurou, má právo ji odmítnout.

Jaké oblečení si mám vzít s sebou na pohybové aktivity?

Příjemné sportovní oblečení (např. měkké tepláky), které neomezuje pohyb, a ve kterém je vhodné dělat gymnastiku. Pro chůzi pak jen pohodlné boty (tenisky).

Nemám všechna vyšetření (analýzy, výsledky), která potřebujete. Co mám dělat?

Některé výsledky stačí i 3 roky staré. Zkontrolujte, prosím, požadovanou časovou platnost v seznamu vyšetření, která požadujeme. Pokud nemůžete uskutečnit všechna vyšetření v místě bydliště, můžete je podstoupit přímo v Karlových Varech. Nicméně, v tomto případě bude odložen začátek léčby o 2-3 pracovní dny.

Pokud nebudou dostupné výsledky některých vyšetření, bude léčba založena jen na dostupných informacích. V tomto případě ale nebude moci být výsledek léčby patřičně maximalizován.

Zhubnu během očistného programu?

5 jídel denně je strukturováno takovým způsobem, že budete denně dostávat všechny potřebné vitamíny a minerály a vašemu tělu nebude chybět nic.

Kdy lze očekávat první výsledky?

Očista těla je založena mimo jiné na spolupráci mezi našimi zaměstnanci a klienty. Pokud budete dodržovat všechna pravidla, výsledky (ne jen dobrý pocit) budou znát už v polovině pobytu. Během něj je plánována konzultace s lékařem, na které provede diagnostiku a společně porovnáte výsledky při příjezdu a během léčby.